Гофрокартон - використовується в промисловості та бізнесі як пакувальний матеріал, який вирізняється малою масою, дешевизною і високими фізичними параметрами. Один із найпоширеніших матеріалів для пакування. Недоліком гофрокартону є його низька вологостійкість. Колір бурий. Товщина 2,5-20 мм.
Гофрокартон складається, як правило, з трьох шарів: двох плоских шарів картону (топлайнери) і одного шару паперу між ними, що має хвилеподібну (гофровану) форму (флютінг). Буває 3х, 5-ти, 7-ми і більше шаровий картон.
Габаритний розмір листів 2000*1000мм, 1000*1000мм, 2200*2200мм та інші.
ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ КАРТОНУ
Під час різання картону пунктирною лінією, після різання можна гнути деталі по лінії пунктиру, так звана біговка. Саме так можна зробити коробку, яка легко гнутиметься і збиратиметься надалі.
КОНТУРНЕ ПОРІЗАННЯ КАРТОНУ
Контурне різання лазером відбувається на маленькій потужності та великій швидкості. Промінь не проходить крізь матеріал, а залишає тоненький слід на поверхні матеріалу, товщина лінії 0,1 мм.
Під час різання Гофрокартону можна прорізати тільки верхній шар картону, не прорізаючи нижній, і, таким чином, у цих місцях гофрокартон гнутиметься. Але гнутися він буде тільки у зворотний бік.
ГРАВІРУВАННЯ ПО КАРТОНУ
Безглузде. Під час гравіювання верхній шар прогорає, і це ні до чого гарного не призводить, для розмітки користуються контурним різанням.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)