ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ ДЕРЕВА
Цілісний шматок деревини, що не піддавався склеюванню або зрощуванню. Торець заготовки виходить паленим, чорним. Дерево ріжеться лазером легше, ніж фанера. прорізати дерево 15мм завтовшки на лазерному верстаті.
При різанні масиву поганої якості, поганого ґатунку, лазер може не прорізати на крізь матеріал. І через недоріз виходить погана якість. Оператору, який працює на лазері, потрібно буде руками підламувати і підрізати сучки. Усі ці фактори впливають на швидкість роботи, якість виконаної роботи і на виробіток за годину. Тому в масиві низького ґатунку ми не гарантуємо якість, і при поганому різанні ціна на послугу різання може бути збільшена!
ГРАВІРУВАННЯ ДЕРЕВА
Гравірування - це випалювання верхнього шару матеріалу. Цей процес відбувається через часто повторювані лінії, які малює лазер. Лінії ці знаходяться на дуже близькій відстані одна від одної, ця відстань непомітна людському оку. При цьому кожна лінія зміщується одна від одної. Таким шляхом виходить цілісно загравірувана поверхня матеріалу. Так, рухаючись зліва на право або зверху вниз, виходить гравірування або, іншими словами, це заповнення будь-якого простору шляхом випалювання. Після гравіювання на деревних матеріалах залишається темна відгравірувана поверхня, що має певне заглиблення. Як правило, заглиблення від 0.2 до 1.5 мм глибиною.
Гравірування вважається недешевим способом нанесення логотипів, у нашій компанії розрахунок проводиться за часом. Зате гравіювання можна наносити поштучно і немає прив'язаності до великих тиражів.
Після гравіювання меблевого щита, навколо гравірованих елементів, проступає легкий коричневий опил/гар. Його можна легко відшліфувати, а якщо матеріал попередньо був залакований, то жовтизна відмивається водою.
Гравірування дерева, найчастіше, виходить набагато світлішим (у м'яких порід деревини), ніж гравірування фанери. Ефект від гравіювання той самий, але глибина і колір зовсім інші. Волокна живого дерева не такі щільні, як у фанери і, тому, під час гравіювання дерева, навіть на маленькій потужності, глибина гравіювання виходить до 1 мм, а колір гравіювання не такий контрастний/коричневий, як у фанери (теж через знижену щільність).
На сосні колір гравіювання виходить досить світлий і це не всім подобається. Темний колір найчастіше виходить під час гравіювання дуба, ясена, бука.
Після гравіювання дерева, навколо гравірованих елементів, проступає легкий коричневий опил/гар, його можна легко відшліфувати.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)